понеділок, 27 лютого 2017 р.

 Розмова за «живе» вдруге зібрала шанувальників таланту митців України.
Зустріч із художником Дмитром Раковим, письменником Олексієм Чупою, режисером Данилом Слюсаром, акторами Катаріною Срібницькою та Володимир Клименко та учасники проекту кавярні «Вірменка» Миколою Рябушко та Назаром Іваськевичем вийшла живою, насиченою. Гості розповіли про себе, поділилися цікавими подіями зі свого життя, а також разом з присутніми обговорили актуальні питання сьогодення «справді за живе». З цікавими запитаннями та щирими відповідями.
Читачам сподобався формат такого спілкування. Свої емоції та враження діти залишили в яскравих кольорах при зображенні символу міста Лисички!






















середу, 22 лютого 2017 р.

Лисичанська бібліотека для дітей №1 (пр. Перемоги, 94).
 запрошує  26 лютого 2017 року об 11.00 –  Розмова "за живе" наживо з "живими книгами" - відомими митцями, поетами.
Спікери зустрічі:
Микола Рябушко та Назар Іваськевич - учасники проекту кавярні «Вірменка» - «Воїни АТО читають казки дітям». В проекті беруть участь 18 воїнів АТО, які служили в лавах ЗСУ і добровольчих батальйонів. Серед них офіцери та рядові солдати з різних куточків України: Львова, Харкова, Дніпра, Чернівців. Вони пройшли найтяжчі бої, були в полоні, захищали Донецький аеропорт (відомі українцям та всьому світу як кіборги), вони виносили з поля бою поранених. На фронті учасники проекту були розвідниками, спеціалістами з аеророзвідки, захисту інформації, медиками, гранатометниками, кулеметниками, та ін. А в звичайному житті наші герої ще навчаються у вишах, працюють економістами, істориками, геологами, прес-секретарями, ді-джеями. Деякі повернулись додому, а деякі, підлікувавши рани в шпиталі, знову поїдуть захищати Україну та спокійний сон діточок, для яких зараз вони начитують казки.
Олексій Чупа. Український поет та письменник. Засновник донецького слему. Народився в Макіївці. Навчався філології в Донецькому університеті та на спеціальності хіміка-технолога в Макіївському металургійному технікумі. Працював машиністом на Макіївському металургійному заводі. Через війну переїхав до Львова в 2014 році. Стипендіат програми "Gaude Polonia" (Польща, 2015). Книги Олексія Чупи «Бомжі Донбасу» та «10 слів про Вітчизну» ввійшли до довгого списку премії Книга року BBC 2014 року. Фіналіст літературної премії імені Джозефа Конрада 2015-го року.
• Дмитро Раков. Український художник. Родом з Сєвєродонецька. Мешкає у Житомирі. Свій стиль автор характеризує як класичний живопис з елементами імпресіонізму. Автор листівок серії «Український шлях», «З любов’ю з Житомира» та «Геометрія статі». Позиціонує себе як художник краєвидів Житомира.

Данило Слюсар. Режисер, засновник Майстерні українського театру «Ґерць» (м. Дніпро).

 Видавництво "Чорні вівці" - дітям Лисичанська! 



Дякуємо за участь у нашій акції
 "Нова книга - дітям Лисичанська"

понеділок, 20 лютого 2017 р.

20 лютого - вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

        У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинули понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше з яких – 20 лютого. Більшість людей загинули від куль снайперів. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати "Небесною Сотнею". За даними Генпрокуратури, під час Євромайдану постраждали 2,5 тисячі людей, 104 з них загинули.







вівторок, 14 лютого 2017 р.

 Видавництво "Брайт Стар Паблишинг" - дітям Лисичанська!
Дякуємо за участь у нашій акції
"Нова книга - дітям Лисичанська!"


неділю, 12 лютого 2017 р.

Бібліотекарі разом з читачами приєдналися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті».  Традиційно паперовими янголами вшанували героїв Н...