середа, 22 лютого 2017 р.

Лисичанська бібліотека для дітей №1 (пр. Перемоги, 94).
 запрошує  26 лютого 2017 року об 11.00 –  Розмова "за живе" наживо з "живими книгами" - відомими митцями, поетами.
Спікери зустрічі:
Микола Рябушко та Назар Іваськевич - учасники проекту кавярні «Вірменка» - «Воїни АТО читають казки дітям». В проекті беруть участь 18 воїнів АТО, які служили в лавах ЗСУ і добровольчих батальйонів. Серед них офіцери та рядові солдати з різних куточків України: Львова, Харкова, Дніпра, Чернівців. Вони пройшли найтяжчі бої, були в полоні, захищали Донецький аеропорт (відомі українцям та всьому світу як кіборги), вони виносили з поля бою поранених. На фронті учасники проекту були розвідниками, спеціалістами з аеророзвідки, захисту інформації, медиками, гранатометниками, кулеметниками, та ін. А в звичайному житті наші герої ще навчаються у вишах, працюють економістами, істориками, геологами, прес-секретарями, ді-джеями. Деякі повернулись додому, а деякі, підлікувавши рани в шпиталі, знову поїдуть захищати Україну та спокійний сон діточок, для яких зараз вони начитують казки.
Олексій Чупа. Український поет та письменник. Засновник донецького слему. Народився в Макіївці. Навчався філології в Донецькому університеті та на спеціальності хіміка-технолога в Макіївському металургійному технікумі. Працював машиністом на Макіївському металургійному заводі. Через війну переїхав до Львова в 2014 році. Стипендіат програми "Gaude Polonia" (Польща, 2015). Книги Олексія Чупи «Бомжі Донбасу» та «10 слів про Вітчизну» ввійшли до довгого списку премії Книга року BBC 2014 року. Фіналіст літературної премії імені Джозефа Конрада 2015-го року.
• Дмитро Раков. Український художник. Родом з Сєвєродонецька. Мешкає у Житомирі. Свій стиль автор характеризує як класичний живопис з елементами імпресіонізму. Автор листівок серії «Український шлях», «З любов’ю з Житомира» та «Геометрія статі». Позиціонує себе як художник краєвидів Житомира.

Данило Слюсар. Режисер, засновник Майстерні українського театру «Ґерць» (м. Дніпро).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Майстер-клас "Подарунок захиснику Вітчизни"

Бібліотекарі  разом зі своїми маленькими читачами провели майстер-клас   "Подарунок захиснику Вітчизни" , та привітали службовц...